unibus
unibus
unibus
unibus
unibus

Imprezy


  • Wesela

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu, dołożymy wszelkich starań, ażeby ten dzień był najpiękniejszym dniem, o którym zawsze Państwo marzyli. Służymy profesjonalną pomocą w wyborze menu jak i przy doborze dekoracji. Zapewniamy doświadczoną obsługę oraz wykwintne dania, które dopasujemy do Państwa potrzeb. Wszystkie te aspekty pozwolą stworzyć niepowtarzalną atmosferę przyjęcia weselnego.

  • Przyjęcia okolicznościowe

Hotel Restauracja Centrum Konferencyjne UNIBUS** to znakomite miejsce do organizacji wszelkich przyjęć okolicznościowych zorganizowany specjalnie dla zaproszonych przez Państwa Gości, w celu  uświetnienie ważnych wydarzeń lub okoliczności o charakterze oficjalnym lub prywatnym. Sale Hotelu o różnej wielkości i  indywidualnym wystroju  pozwalają na organizację  zarówno dużych i wystawnych bankietów  i biesiady, do 350 osób, oraz małych ,kameralnych spotkań w gronie rodziny ,przyjaciół czy partnerów biznesowych oraz imprez dla dzieci. 

  • Komunie

Pierwsza Komunia, jest to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka, obchodzone jest uroczyście  w gronie najbliższych osób. Dzień ten jest świętem dla całej rodziny, dlatego też potrzebuje wyjątkowej oprawy. 

 

 

  • Spotkania  po pogrzebie

Restauracja Hotelu Unibus** zapewnia spokojną atmosferą oraz profesjonalną obsługę jak i  pomoc przy organizacji spotkania po pogrzebie. Proponujemy menu składające się z zupy, dania obiadowego, ciasta, napoi zimnych i gorących. 

 

 

Hotel Unibus **

ul. Widowska 4

17-100 Bielsk Podlaski

tel. +48 85 / 730 03 03,

e-mail: recepcja@unibus.com.pl

 

Rezerwacje

tel. +48 85 / 730 03 03,

 

Skontaktuj się z nami
       

 
Wskazówki dojazdu Wpisz swój adres
Wyznacz trasę
   Znalezione obrazy dla zapytania blik