unibus
unibus
unibus
unibus
unibus

Centrum Konferencyjne

  

Multimedialne Centrum Konferencyjne  składające się z 500 m2 Sali Konferencyjno–integracyjnej-balowej  oraz 150 m2 holu  mogące pomieścić do 500 osób w ustawieniu teatralnym i do 350 osób przy stołach .Sala posiada pełne wyposażenie konferencyjne z multimedialnym rzutnikiem ,  oraz niezależnym systemem świateł białych i nagłośnieniem konferencyjnym, co umożliwia organizację w niej konferencji i szkoleń na najwyższym poziomie.

Dzięki wyposażeniu w mobilną akustyczną ścianę sala może być dzielona na dwie niezależne sale każda na 250 osób.

Sala posiada niezależne nagłośnienie imprezowe, unikalny szklany parkiet oraz sufit i ściany wyposażone w oświetlenie światłowodowe i LED dzięki  którym zmienia się w nowoczesną multimedialną salę dyskotekową. 

 
W Sali zastosowana została zaawansowana technologia LED sterowana systemem DMX  według projektu najwyżej klasy specjalistów firmy  - Kreator Wnętrz.
  Możliwości techniczne Sali pokazują filmy  do obejrzenia których serdecznie zachęcamy ponieważ słowami bardzo trudno jest opisać możliwości techniczne i wyjątkowy  klimat tej unikalnej Sali.   

Sala posiada niezależne wyjście na wewnętrzne patio. 

Obszerny hol przylegający do sali wyposażony został w wygodne fotele oraz szatnię. 

Połączenie sali łącznikiem z hotelem umożliwia, Gościom hotelowym, przejście do pokoi hotelowych, restauracji, oraz innych sal bankietowych w hotelu bez wychodzenia na zewnątrz. 

 


 Rezerwacje

 Hotel Unibus **

 ul. Widowska 4

 17-100 Bielsk Podlaski

 tel. +48 85 730 03 03

 kom.+48 889 555 700

 e-mail: recepcja@unibus.com.pl

Skontaktuj się z nami
       

 
Wskazówki dojazdu Wpisz swój adres
Wyznacz trasę
 

Obsługujemy karty: